);

3D  Eğitim Programları

PROGRAMIN AMAÇLARI:

Bu eğitimin amacı 3D Max , Studio Max vb 3D yazılımları kullanarak 3 boyutlu modelleme , nesne yönelimi , canlandırma ve kaplama etkileyici görsel efektler, oyun içerikleri ve görselleştirmeler gerçekleştirmektir. Bu eğitimin sonunda katılımcılar özel efektler , karakter canlandırmaları , oyun ve nesne yönelimli modelleme , kaplama ve canlandırma geliştirme , düzenleyebilme ve yönetebilme bilgi ve becerisi kazanırlar.

PROGRAMIN UYGULANMASI İLE İLGİLİ AÇIKLAMALAR:

  1. Katılımcıların, bilgisayar destekli teknik çizimler ve tasarımlar yapabilmeleri ve bu yolla ortaya çıkan ürünlerin satış ve pazarlaması için gerekli dijital görselleri hazırlayabilmeleri amaçlanır.
  2. Eğitimler kapsamında , dünyaca ünlü Autodesk firmasının Autocad ve 3Ds max programlarının ayrıntılı özelliklerini , bu amaca uygun iş istasyonları ve yüksek performanslı kişisel bilgisayarlardan oluşan bir donanım ortamında gösterilmektedir.
  3. 3D tasarım, 3D animasyon , 3DVR VE 3D print sayaesinde işin bitiminde nasıl olacağını önceden gören tasarımcılar ve üreticiler , çok daha kolay ve net bir şekilde anlaşabilmektedir.Bu da sonradan büyük maliyetlerle sonuçlanabilecek hata, anlaşmazlık vb. olumsuzların olmasını ortadan kaldırır.